Діяльність науково-виробничого центру технічної реалізації освітніх проектів "Учтехніка" спрямована на втілення теоретичних розробок провідних викладачів профільних навчальних закладів системи профтехосвіти і Вищої школи України і стран зарубіжжя. К галузі можливої реалізації відносяться проекти створення лабораторної бази, наочних засобів, комп'ютерного забезпечення, методичних розробок.

     Колектив викладачів і студентів Української інженерно-педагогічної академії має потужний потенціал для технічної реалізації освітніх проектів. Це обумовлено високим рівнем кваліфікації як в галузі інженерно-технічної підготовки по усім основним напрямкам техніки і технології так і в галузі методики викладання, психології, педагогіки та супутніх дисциплін. Саме таке унікальне поєднання дозволяє нам успішно створювати конкурентноспроможну технічну та мультимедійну продукцію, яка враховує потреби навчальних закладів і особливості процесу підготовки спеціалістів різних кваліфікацій за самими різними напрямками.

            Конкурентоспроможність нашої продукції окрім промислової якості виготовлення, оригінальності технічних рішень, вільної універсальної комплектації і індивідуального підходу до втілення любого проекту також визначається адекватною вартісю. Це обумовлено наявністю власної експериментальної і виробничої бази.

            

Автономне енергопостачання житлової будівлі


Раціональне використання енергії Сонця


Облік електричної енергії та її крадіжка

Тепловий насос


Вітрова електростанція


Сонячна батарея


Оперативні перемикання на підстанціїАвтоматизація енергоблоку електростанції