Спеціальність 015.33 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та електромеханіка)

Освітня програма "Професійна освіта (Енергетика)"  бакалавр

 

Гарант освітньої програми

Кандидат педагогічних наук

Юлія ОЛІЙНИК

+38 066 757 91 17

yulya82vip@gmail.com 

 

Нормативні документи провадження освітньої програми

         Стандарт освіти

         Освітня програма

         Навчальний план


Силабуси дисциплін

Нормативні дисципліни

ОК1 

Дисципліни за вибором


ОПИТУВАННЯ

        Шановні здобувачі бакалаврської освітньої програми "Професіна освіта (Енергетика)"! Просимо вас пройти невеличке онлайн опитування з приводу вашого навчання. Ваші відповіді та думки дуже важливі для нас тому, що вони дозволять поліпшити якість освітнього процесу та врахувати ваші побажання, та усунути наші недоліки.

       В канікулярний період просимо вас увійти за посиланням та відповісти на низку питань стосовно вашого навчання в осіньому семестрі 2022 - 2023 навчальног року

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Опитування випускників

Шановні випускники бакалаврської освітньої програми "Професійна освіта (Енергетика)"! Просимо вас пройти невеличке онлайн опитування з приводу вашого навчання. Ваші відповіді та думки дуже важливі для нас тому, що вони дозволять поліпшити якість освітнього процесу, врахувати ваші побажання, та усунути наші недоліки.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Опитування роботодавців

Шановні роботодавці випускників кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики!

Просимо вас пройти невеличке онлайн опитування та висловити вашу думку з приводу змісту та якості підготовки наших випускників. Ваші відповіді та думки дуже важливі для нас тому, що вони дозволять поліпшити якість освітнього процесу, врахувати ваші побажання, та усунути наші недоліки.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ