Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Спеціалізація: Електричні станції мережі та системи

      Системи генерації, розподілення та споживання електричної енергії  є основою цивілізованого світу. Вони визначають рівень розвитку суспільства та забезпечують основу надійного функціонування усіх систем життєдіяльності людства. Національні та світові енергетичні компанії задають темпи розвитку економік світу та є передовими фінансово-економічними структурами держав.

      Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка це сучасна, інтелектуальна, затребувана та престижна спеціальність. 

      Це найактуальніша спеціальність, яка дає змогу отримувати гідну заробітну платню та мати значне кар'єрне зростання протягом усього життя. Сучасні електроенергетичні системи це наукоємні структури, які здатні отримувати енергію в безліч способів та налаштовані таким чином, щоб зберегти її та використати за призначенням.

      Ми навчаємо не модному, а вічному

Чому навчають

Студенти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка отримують знання за повним циклом дисциплін електроенергетичного напрямку, від теоретичних засад електротехніки до складних систем виробітки, розподілу та споживання електричної енергії та систем управління технологічним процесом енергетичних об'єктів.

Практика

Усі студенти нашої кафедри набувають практичних навичок на провідних підприємствах енергетичної галузі України, на класичних електростанціях, в компаніях дристиб'юції електричної енергії, службах головних енергетиків промислових підприємств і комунальних господарств. 

Усі студенти отримують робітничий розряд зі спеціальності "Ремонт і експлуатація електрообладнання".

 

Де працюють

Сфера працевлаштування випускників кафедри охоплює самий великий шар виробництва енергетичної галузі. Наші випускники працюють на керівних посадах на електричних станціях, в компаніях електропостачання, на промислових підприємствах, у комунальному господарстві, тощо. Рівень заробітної платні в галузі стабільний та високий, а попит на спеціалістів на ринку праці досить великий.

 .