015.33 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та електромеханіка)

      Енергетична галузь потребує висококваліфікованих кадрів бо це надскладна та надважлива галузь промисловості та повсякденного життя. Підготовка фахівців для енергетичної галузі повинна проводитися на високому професійному рівні, тому справа навчання та виховання майбутніх енергетиків вимагає достатньої кількості кваліфікованих кадрів зі спеціальності 015.33 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та електромеханіка)

На даний час кафедра веде підготовку таких спеціалістів за трьома освітніми рівнями: молодший бакалавр, бакалавр, магістр. Також ведеться підготовка докторів філософії в аспірантурі та докторантурі за даною спеціальністю

Чому навчають

Весь обсяг знань та навичок, які отримують студенти по даній спеціальності можливо поділити на дисципліни технічного та психолого-педагогічного циклів. Студенти отримують на лише грунтовні знання в енергетичній галузі, але й вміння передати ці знання студентам коледжів та ліцеїв. Також психолого-педагогічна підготовка допоможе випускникам у подальшій професійній діяльності зайняти керівні посади та керувати колективом.

Практика

Практичні навички випускника це найважливіша характеристика його кваліфікації. Студенти спеціальності 015.33 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та електромеханіка) проходять три види практик: технологічну на виробництві, виробниче навчання в навчальний майстернях та педагогічні практики в навчальних закладах системи професійно-технічної освіти та Вищих навчальних закладах.


Де працюють

Галузь працевлаштування випускників спеціальності 015.33 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та електромеханіка) містить як профільні навчальні заклади так і підприємства енергетичної галузі нашої країни та зарубіжжя. Диплом бакалавра і магістра даної спеціальності є універсальним, а випускники отримують вищу технічну та вищу педагогічну освіту.


 .