015.07 Професійна освіта. Електротехніка та електромеханіка

Чому навчають

Весь обсяг знань та навичок, які отримують студенти по даній спеціальності можливо поділити на дисципліни технічного та психолого-педагогічного циклів. Студенти отримують на лише грунтовні знання в енергетичній галузі, але й вміння передати ці знання студентам коледжів та ліцеїв. Також психолого-педагогічна підготовка допоможе випускникам у подальшій професійній діяльності зайняти керівні посади та керувати колективом.


Практика

Практичні навички випускника це найважливіша характеристика його кваліфікації. Студенти спеціальності 015.07 Професійна освіта (Електротехніка та електромеханіка) проходять три види практик: технологічну на виробництві, виробниче навчання в навчальний майстернях та педагогічні практики в навчальних закладах системи професійно-технічної освіти та вищіх навчальних закладах.Де працюють

Галузь працевлаштування випускників спеціальності 015.07 Професійна освіта (Електротехніка та електромеханіка) містить як профільні навчальні заклади так і підприємства енергетичної галузі нашої країни та зарубіжжя. Диплом бакалавра і магістра даної спеціальності є універсальним, а випускники отримують вищу технічну та вищу педагогічну освіту.


Сайт створено з Mozello - найзручнішим онлайн конструктором сайтів.

 .